niedziela, 15 stycznia 2012

Somebody that I used to know

Hej, hej!
Wrzucam dzisiejsze szybkie pstryki (zrobiłam zaledwie 5 zdjęć), a więc pokazuję tylko tyle :)

A dodatkowo-zestaw z polyvore, w którym umieściłam czerwone dżinsy, na które poluję. Jak na razie nie znalazłam odpowiednich (jestem baaaaardzo wybredna).


I piosenka, ktora prześladuje mnie ostatnio dniami i nocami!
 


7 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdjęcia :)

  A co do czerwonych spodni - są fajne, ostatnio się nad nimi zastanawiałam. W końcu wzięłam inne. I naprawdę super zestaw.

  Uwielbiam tę piosenkę ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. wielkie dzięki! oj ja też ją luuubię <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko fajnie, tylko czy nie uważasz, że czerwone spodnie to już trochę obciach? Zależy z drugiej strony też gdzie mieszkasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. obciach? raczej nie. podoba mi się połączenie tego odcienia jeansów ze zwykłym białym topem, czy z luźnym sweterkiem, jak w poście (+inne możliwości) :) a w kolekcjach wiosennych widziałam mnóstwo innych kolorów spodni ( w tym też czerwone), więc myślę, że są ok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czerwone spodnie były modne sezon temu, dlatego obciach trochę.

  OdpowiedzUsuń
 6. A kto powiedział, że musimy nosić ubrania, które są akurat w danym momencie modne i ma je 13478343 osób? :) wolę przeczekać jakiś okres i wrzucić je jak uspokoi się ten 'szał' :) oczywiście trzeba znać pewne granice i nie wyskoczyć na ulicę w czymś, co było modne naprawdę xx lat temu i rzeczywiście jest 'obciachem'.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prowadzisz bloga, w którym umieszczasz również ubrania i zestawy ubrań, więc łączysz go również z modą, myślałem że wiesz :)

  OdpowiedzUsuń